×
Alternate Text
هیچ رازی برای موفقیت وجود ندارد. موفقیت نتیجه ی آمادگی , سخت کوشی و درس آموزی از شکست است
"الین پاول"
تربت حیدریه - شهرک ولی عصر

info@iautorbat.ac.ir
051352294950-60
در حکمی از سوی حجت‌الاسلام عصمتی در تربت حیدریه؛مسئول کمیته فرهنگی آموزشی قرارگاه فرهنگی ولایت منصوب شد.
نویسنده : مدیر محتوا
اخبار دانشگاه
0

دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

در حکمی از سوی حجت‌الاسلام عصمتی در تربت حیدریه؛

مسئول کمیته فرهنگی آموزشی قرارگاه فرهنگی ولایت منصوب شد

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه به‌عنوان مسئول کمیته فرهنگی آموزشی قرارگاه فرهنگی ولایت تربت حیدریه منصوب شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا تربت‌ حیدریه، حجت‌الاسلام محمدرضا عصمتی رئیس قرارگاه فرهنگی ولایت تربت حیدریه در حکمی محمد حاتمی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان را به‌عنوان مسئول کمیته فرهنگی آموزشی قرارگاه فرهنگی ولایت منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است: قرارگاه فرهنگی شهرستان تربت حیدریه براساس اسناد بالادستی فرهنگی نظام اسلامی نظیر قانون اساسی جمهوری اسلامی، سند چشم‌انداز نظام در افق ۱۴۰۴ اصول سیاست‌های فرهنگی کشور، تحقق برنامه‌های پنج ساله نظام برای تحقق منویات مقام معظم رهبری در عرصه فرهنگ و مطابق دستورالعمل تأسیس قرارگاه فرهنگی ازسوی امامت جمعه تشکیل شده است.

در ادامه این حکم خطاب به حاتمی اضافه شده است: جنابعالی را که از افراد دغدغه‌مند حوزه فرهنگی هستید، به‌مدت یکسال به‌عنوان مسئول کمیته فرهنگی آموزشی قرارگاه فرهنگی ولایت تربت حیدریه منصوب می‌کنم.

در این حکم عنوان شده است: امیدوارم با هم‌افزایی و هم‌اندیشی با دیگر فرهیختگان این حوزه بسیار مهم و ارائه راهکارهای علمی و پژوهشی بتوانیم گامی مثبت و اساسی در راستای شناساندن فرهنگ ایرانی اسلامی و نهادینه ساختن ارزش‌های مقدس دین مبین اسلام در زمینه‌های اجتماعی، اقتصادی، آموزشی و تربیتی برداریم.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/

https://ana.press/i/557519

اخبار دانشگاه