پنج شنبه 22 آذر 1397  

فارسی   English


 

ارسال شده در تاریخ: 17 اسفند 1394
برگزاری محفل انس با قرآن

 برگزاری محفل انس با قرآن با حضور استاد حاج حمید شاکرنژاد نفر اول مسابقات بین المللی قرائت قرآن کریم  و تقدیر از برگزیدگان بیست و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت در دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه

به همت معاونت محترم  فرهنگی –دانشجویی  دانشگاه و کانون قرآن و عترت دانشگاه  محفل انس با قرآنی با حضور استاد حاج  حمید شاکرنژاد نفر اول مسابقات بین المللی قرائت قرآن کریم برگزار گردید . در این مراسم  که با حضور منتخبان بیست و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت در بخش های کتبی و شفاهی برگزار گردید ابتدا قاری خردسال سروش شجریان آیاتی از کلام الله وحی را قرائت  نمود و در ادامه احمد حسینی نفر اول مسابقات قرائت قرآن اوقاف شهرستان  قرائت قرآن خود را ارئه نمودند و در انتها استاد حاج حمید شاکرنژاد تلاوت بسیار زیبایی را که شامل آیاتی از سوره مبارکه مریم بود اجرا نمودند. در ادامه مراسم استاد شاکرنژاد که از بازماندگان کاروان نور ( فاجعه منا ) نیز بودند با راهنمایی در خصوص  چگونگی رشد تلاوت و ضرورت  توجه بیشتر به مفاهیم قرآنی ، جوانان را به انس بیشتر به قرآن سفارش نمودند. و در ادامه به بیان خاطرات خود  از فاجعه منا  پرداختند.

در انتهای این مراسم  از منتخبان مرحله مقدماتی  بیست و یکمین دوره  مسابقات سراسری قرآن و عترت  در قالب کارت هدیه و لوح تقدیر ، تقدیر گردید .

تاریخ آخرین ویرایش: 17 اسفند 1394 - 12:00:14
اقدام کننده: مدیریت سایت
تعداد مشاهده: 8136
نشریات

خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی

پیوندها

سایت مرکز خواف

وبلاگ گروه زبان انگلیسی

سایت آموزشکده سما

روابط عمومی
   اولین نمایشگاه فن بازار دانشگاه آزاد اسلامی آغاز به کار کرد
   برگزاری کارگاه آموزشی تحلیل غیرخطی سازه ها در دانشگاه آزاداسلامی تربت حیدریه
   مرکزخبرروابط عمومی
همایش ها

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: 22 آذر 1397