پنج شنبه 29 شهریور 1397  

فارسی   English


 

ارسال شده در تاریخ: 17 اسفند 1394
برگزاری محفل انس با قرآن

 برگزاری محفل انس با قرآن با حضور استاد حاج حمید شاکرنژاد نفر اول مسابقات بین المللی قرائت قرآن کریم  و تقدیر از برگزیدگان بیست و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت در دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه

به همت معاونت محترم  فرهنگی –دانشجویی  دانشگاه و کانون قرآن و عترت دانشگاه  محفل انس با قرآنی با حضور استاد حاج  حمید شاکرنژاد نفر اول مسابقات بین المللی قرائت قرآن کریم برگزار گردید . در این مراسم  که با حضور منتخبان بیست و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت در بخش های کتبی و شفاهی برگزار گردید ابتدا قاری خردسال سروش شجریان آیاتی از کلام الله وحی را قرائت  نمود و در ادامه احمد حسینی نفر اول مسابقات قرائت قرآن اوقاف شهرستان  قرائت قرآن خود را ارئه نمودند و در انتها استاد حاج حمید شاکرنژاد تلاوت بسیار زیبایی را که شامل آیاتی از سوره مبارکه مریم بود اجرا نمودند. در ادامه مراسم استاد شاکرنژاد که از بازماندگان کاروان نور ( فاجعه منا ) نیز بودند با راهنمایی در خصوص  چگونگی رشد تلاوت و ضرورت  توجه بیشتر به مفاهیم قرآنی ، جوانان را به انس بیشتر به قرآن سفارش نمودند. و در ادامه به بیان خاطرات خود  از فاجعه منا  پرداختند.

در انتهای این مراسم  از منتخبان مرحله مقدماتی  بیست و یکمین دوره  مسابقات سراسری قرآن و عترت  در قالب کارت هدیه و لوح تقدیر ، تقدیر گردید .

تاریخ آخرین ویرایش: 17 اسفند 1394 - 12:00:14
اقدام کننده: مدیریت سایت
تعداد مشاهده: 7895
نشریات

خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی

پیوندها

سایت مرکز خواف

وبلاگ گروه زبان انگلیسی

سایت آموزشکده سما

روابط عمومی
   مرکزخبرروابط عمومی
همایش ها

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: 27 شهریور 1397