چهارشنبه 3 بهمن 1397  

فارسی   English


 

ارسال شده در تاریخ: 24 اردیبهشت 1397
کلنگ پروژه شرکت دانش بنیان واحد تربت حیدریه به زمین زده شد

کلنگ پروژه شرکت دانش بنیان واحد تربت حیدریه به زمین زده شد        کد خبرآنا: 389063 13:31 1397 اردیبهشت 24 دوشنبه

مراسم کلنگ زنی پروژه شرکت دانش بنیان پویان ایده رادین توس(پارت) وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه با حضور دکتر مهدی ملک نژاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و واحد مشهدبرگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، مراسم کلنگ زنی پروژه شرکت دانش بنیان پویان رادین ایده توس(پارت) وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه واقع در شهرک صنعتی فاز2 تربت حیدریه با حضور دکتر مهدی ملک نژاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و واحد مشهد، دکتر مسعود طاهری لاری رئیس دبیرخانه استان خراسان رضوی، دکتر اسماعیل خیرخواه معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و مهندس مهدی عباسپور معاون برنامه ریزی، اداری مالی فرمانداری تربت حیدریه، دکتر علیزاده رئیس واحد، معاونان و اعضای هیات رئیسه واحد تربت حیدریه برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی در حاشیه این مراسم که در محل پروژه شرکت دانش بنیان وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه برگزار شد با توجه به فعالیت های ارزنده انجام شده گفت: جز با همدلی، حمایت، هماهنگی و امید، کاری در کشور انجام نخواهد شد. مهدی ملک نژاد با تجلیل از فعالیتهای انجام شده واحد تربت حیدریه افزود: در روز و ماه پرخیر و برکتی قرار داریم و شاهد کارهای خوبی در شهرستان تربت حیدریه هستیم که میتواند الگویی در کشور باشد کما اینکه این طرحی که انجام شده است اولین اختراعی است که در دانشگاه آزاد اسلامی ثبت جهانی شده است. وی افزود: در حوزه علم و فناوری در دانشگاه آزاد اسلامی آنچه امروز داریم مرهون خون شهدا و امام شهدا هستیم. ملک نژاد صبح امروز به همراه هیاتی با حضور در مرقد مطهر شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه به مقام شامخ شهیدان ادای احترام و با آرمان های این عزیزان تجدید عهد کردند. در ادامه این مراسم از سایت گلخانه ای دانشگاه که در فضایی بالغ بر 1800 متر مربع در محل دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه قرار دارد بازدید شد. دکتر محمدعلی علیزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه هم با ارائه گزارش عملکرد واحد در این بازدید با توجه به وجود ظرفیتهای لازم  برای گسترش فعالیتهای کشاورزی، گفت: این واحد با دارا بودن پتانسیلهای موجود در حوزه کشاورزی شامل رشته های تخصصی در این حوزه، وجود افراد متخصص و با تجربه و گلخانه های موجود، این امکان را دارد که فعالیتهای خود را در بخش تولیدات گلخانه ای و فرآوری محصولاتی نظیر زعفران، گل محمدی، گیاهان دارویی و... توسعه بخشد.

اقدام کننده: قائمی پور
تعداد مشاهده: 751
نشریات

خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی

پیوندها

سایت مرکز خواف

وبلاگ گروه زبان انگلیسی

سایت آموزشکده سما

روابط عمومی
   اولین نمایشگاه فن بازار دانشگاه آزاد اسلامی آغاز به کار کرد
   برگزاری کارگاه آموزشی تحلیل غیرخطی سازه ها در دانشگاه آزاداسلامی تربت حیدریه
   اعلام نتایج دوره کارشناسی و کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی
   مرکزخبرروابط عمومی
همایش ها

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: 26 دی 1397